Pomóż niepełnosprawnym uszyć legowiska dla bezdomnych zwierząt ze schroniska


Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do głosowania nasz projekt społeczny, który został zakwalifikowany do drugiego etapu w ramach projektu Sąsiedzka Moc Netto!

Projekt ma na celu uszycie minimum 60 legowisk dla bezdomnych zwierząt przez osoby z niepełnosprawnościami i dzieci ze świetlic środowiskowych. Osoby te zintegrują się, przyczynią się do niesienia pomocy bezbronnym i opuszczonym zwierzętom oraz nabędą nowe umiejętności dzięki czemu łatwiej będzie im stawić czoła przeciwnościom, z którymi większość z nich mierzy się na co dzień. Dodatkowo każdy z uczestników będzie mógł liczyć na pomoc psychologa oraz będzie mógł wziąć udział w zajęciach terapeutycznych – dogoterapii.

Jak głosować? Głosować można w sklepach spożywczych NETTO na terenie Krakowa w dniach od 28.11 do 31.12 po dokonaniu zakupów za minimum 50 zł – każdy klient otrzymuje kartę do głosowania. Nasz projekt nosi nazwę: „Pomagamy bezdomnym zwierzętom przez aktywizację”

Potrzebujemy Waszej pomocy aby udało się przeprowadzić świetną inicjatywę, pomóc bezdomnym zwierzętom i zaangażować osoby z niepełnosprawnościami dlatego zachęcamy do robienia zakupów właśnie w sklepach NETTO i do oddawania głosów, a także do zachęcania innych!

Więcej o programie, w ramach którego staramy się o grant:

https://sasiedzkamoc.netto.pl/


Jedna odpowiedź do “Pomóż niepełnosprawnym uszyć legowiska dla bezdomnych zwierząt ze schroniska”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.